Середньоактивне крісло колісне 8062
Середньоактивне крісло колісне 8062 зручне, надійне та безпечне. Підходить для експлуатації як в приміщенні так і на вулиці.
Рама коляски виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву. Фіксована спинка з нейлоновою оббивкою має висоту 450 мм. Накладки на підлокітниках скошені під кутом, що дозволяє користувачу безперешкодно під'їхати та комфортно розміститися за будь-якою поверхнею. Крісло колісне оснащене зручними гумовими ручками для переміщення за допомогою супроводжуючої особи та знімно-відкидними підлокітниками для комфортного переміщення користувача в коляску та з коляски. 8062 оснащене протиперекидними пристроями, які забезпечують безпеку пересування по нерівних поверхнях. Задні колеса з металевими спицями та литими шинами мають діаметр 24". Передні литі колеса мають діаметр 8". Крісло колісне оснащене надійними стоянковими гальмами, які розташовані з боків під сидінням. Матриця задніх коліс дозволяє виконувати регулювання висоти сидіння коляски, а також змінювати положення задніх коліс щодо центру ваги.
ОСОБЛИВОСТІ:
- рама з міцного алюмінієвого сплаву;
- сидіння та спинка виготовлені з нейлону, що легко очищується;
- знімно-відкидні підлокітники;
- знімно-відкидні, регульовані за висотою підніжки;
- пневматичні задні та литі передні колеса;
- протиперекидні пристрої.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ширина сидіння, мм: 400, 430, 450, 480
- Габаритна ширина, мм: 580, 610, 630, 660
- Габаритна ширина у складеному стані, мм: 280
- Загальна висота, мм: 940
- Висота сидіння, мм: 510
- Габаритна довжина, мм: 1060
- Висота підніжки, мм: 330 – 450
- Глибина сидіння, мм: 410
- Висота відкидного підлокітника, мм: 230
- Висота спинки, мм: 450
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав
- Максимальна маса користувача, кг: 114
- Вага виробу, кг: 15
Виробник:Valentine International Ltd., (Тайвань)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Тип задніх коліс | Литі |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип підлокітників | Знімно-відкидні |
| Тип підніжки | Знімно-відкидні |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип спинки | Нерегульована |
| Габаритні розміри | |
| Висота інвалідного крісла | 94 см |
| Мінімальна ширина сидіння | 40 см |
| Ширина у складеному стані | 28 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама інвалідного візка | Алюміній |








