Ходунки складные с колесами 10184
Облегченные алюминиевые ходунки для удобства перемещения оснащены передними колесами размером 5”.
Такая конструкция позволяет передвигать ходунки, не приподнимая ее переднюю часть, а передвигая ее на колесах.
ОСОБЕННОСТИ:
- полегшена посилена конструкція з подвійною рамою;
- 5 рівнів регулювання висоти;
- зручний механізм перемикання режимів використання ходунків;
- додатково комплектується протекторами наконечників для зручного переміщення ходунків з колесами;
- зручно складаються для транспортування;
- ручки мають додаткові полімерні накладки;
- м'які гумові наконечники для запобігання ковзання;
- можна використовувати ходунки без коліс.

Dr.Life- це сучасна українська торгова марка товарів для здоров'я, яка об'єднує якість і надійністьпродуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку. Товари цієї торгової марки виробляються на найбільш технологічних промислових локаціях Європи, України і Азії. При розробці лінійок продукції бренду, впроваджуються нові технології та приділяється пильна увага безпеці і комфорту користувача. На сьогодні бренд Dr.Life представлений широкою лінійкою продуктів в сегменті технічних засобів реабілітації, ортопедичних виробів та медичної техніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип ходунков | Ходунки с колесами |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Регулировка высоты | Да |
| Двухуровневые поручни | Нет |
| Материал каркаса ходунков | алюминий |
| Регулировка ширины | Нет |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 81 см |
| Максимальная высота | 92 см |
| Ширина верхней части | 43 см |
| Глубина ходунков | 33 см |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый |









