Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка електрична ковдра з підігрівом. Зігріває в будь-яку погоду, розслаблює, покращує якість сну. Має шість температурних режимів, систему автоматичного відключення через 3 години роботи. Надійна та безпечна у використанні, не перевантажує електромережу.
Основні характеристики
- Розмір 180х130 см
- Приємна м'яка поверхня
- Дихаючий матеріал
- Комфортний контакт зі шкірою
- Шість налаштувань температури
- Система безпеки Beurer (BSS)
- Автоматичне вимкнення приблизно через 3 години
- Запатентована система електронного регулювання температури
- Інформаційний дисплей з підсвічуванням
- З'ємний перемикач
- Можна прати в машині при 30 °C
- OEKO-TEX 100
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1 х 130 х 180 см |
|---|---|
| Підключається до смартфону | Ні |
| Сертифікат якості OEKO-TEX | Так |
| Можливість машинного прання | Так |
| Можливість ручного прання | Так |
| Система безпеки Beurer | Так |
| Світлова індикація перемикання | Ні |
| Інформаційний дисплей з підсвічуванням | Так |
| Дихаючий матеріал | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 14,5 х 38 х 39,5 см |
| Назва приладу | Електроковдра |
| Матеріал | Фліс |
| Вага приладу (кг) | 1,58 |
| Вага приладу в упаковці (кг) | 2,042 |
Додаткова інформація:
Адреса складу та номери телефонів можна знайти в розділі «КОНТАКТИ».
Інформація про доставку і про самовивезенні Ви знайдете в розділі «ДОСТАВКА»
Інформацію про гарантійному сервісному обслуговуванні Ви зможете знайти в розділі меню «СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ / ГАРАНТІЯ»
КОЛЕКТИВ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ПРАЦЮЄ ЧЕСНО І ДУЖЕ ДОРОЖИТЬ СВОЇМИ КЛІЄНТАМИ!
ВДАЛИХ ПОКУПОК І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!




